• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Mewa - Bielizna Polska w sklepie ale-bielizna.pl

Mewa - figi Mewa, Halki Mewa, koszule nocne Mewa, koszulka Mewa na szerokich ramiączkach, na wąskich ramiączkach, Mewa figi, półhalka Mewa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Mewa.

MEWA jest polskim producentem bielizny nocnej od lat 60-tych. Jest to wspomnienie innej epoki, poszukiwanej bielizny. Firma samodzielnie produkuje dzianiny z włókien naturalnych, co jest jej wyjątkowym atutem. Marzenie, luksus i wyjątkowość, to produkty unikalne na skalę światową.

Firma samodzielnie produkuje dzianiny z włókien naturalnych, co jest jej wyjątkowym atutem. Niespotykany materiał z którego znane są wyroby Firmy Mewa, to dla naszych babci i mam luksus, z którym nie chciały się rozstawać. Jest to wspomnienie innej epoki, poszukiwanej bielizny. Marzenie, luksus, wyjątkowość czy standard? Współcześnie jak również w przeszłości jest to bielizna budząca wiele emocji. Każda kobieta chciała posiadać haleczkę z Mewy czy koszulkę, reformy. Dla młodszego pokolenia jest to inna rzeczywistość, a jednak tyle Pań tęskni i poszukuje w dalszym ciągu tego luksusu minionej epoki. Co jest tak cenne w tej bieliźnie, w tych produktach, że Panie w dalszym ciągu są skłonne poszukiwać swojej niezrównanej Mewy? … 

Sklep z bielizną online ale-bielizna.pl