• REGINA

 

 

 

Firma Regina istnieje od 1989 roku. Długi czas obecności wśród liderów polskich marek firma zawdzięcza doskonałemu wpisaniu się w znajomość potrzeb klientów. Na szczególną uwagę zasługuje ekspresja zmiany jaką firma Regina doświadczyła przez te lata. Można powiedzieć, że bielizna nocna Reginy przeszła ewolucję pokoleniową na przestrzeni prawie 30-stu lat istnienia na rynku polskiej bielizny. Współcześnie każda nowa kolekcja budzi podziw za oryginalność krojów i wyróżniające się naturalnością dzianiny oraz jakość.

Firma Regina to polska bielizna w skład której wchodzą piżamy damskie, piżamy męskie, koszule nocne, podomki, szlafroki oraz bielizna nocna dla mam.

Szczególną uwagę chcemy Państwu zwrócić na podomki - szlafroki, zapinane na ekspres lub guziki w rozmiarze nawet do 4XL.

P o d o m k a  to określenie używane przez nasze babcie i mamy poczucie, że młodszemu pokoleniu jest mało znane. Jednakże bez podomki w domowym zaciszu trudno było funkcjonować. Teraz zapraszamy Państwa do zapoznania się z podomkami oraz bielizną nocną w nowatorskim wydaniu.

W ofercie znajdziecie Państwo piżamy nocne i koszule odpowiednie dla pań w każdym wieku oraz szerokiej gamie rozmiarów. Jeśli szukacie Państwo klasycznej koszuli, piżamy dla babci, mamy, taty jesteście w bardzo dobrym miejscu. Jeśli potrzebujecie nowoczesnej formy dla siebie i szukacie nowatorskich rozwiązań, też odnajdziecie to w kolekcji bielizny firmy Regina.

Zapraszamy do zapoznania się o ofertą polskiej marki - REGINA.

Zobacz TUTAJ: PIŻAMY, KOSZULE NOCNE, PODOMKI, SZLAFROKI